Transof İnşaat Prefabrik Ofis

  • Ölçüler:
  • Teknik Açıklma: İnşaat sektörünün köklü kuruluşlarından TRANSOF İNŞAAT ın Konya da üstlendiği Hükümet Konağı inşaatında kullanılmak üzere hazırladığımı prefabrik ofis binası toplamda 146 m² dir. Birçok bağımsız bölümden oluşan prefabrik ofis binasında toplantı salonları çay ocakları ve ofisler bulunmaktadır. Prefabrik Ofis binasının kurulumu toplamda 5 gün sürmüş, aynı şekilde boyasının yapılması ise 3 gün devam etmiştir. BESA PRFABRİK A.Ş. nin hem teknik ekibi hem de montaj ve boya ekibinin üstün gayretleri neticesinde prefabrik ofis binamız müşterimize toplamda 15 gün gibi kısa bir sürede teslim edilmiştir.

İnşaat sektörünün köklü kuruluşlarından TRANSOF İNŞAAT ın Konya da üstlendiği Hükümet Konağı inşaatında kullanılmak üzere hazırladığımı prefabrik ofis binası toplamda 146 m² dir. Birçok bağımsız bölümden oluşan prefabrik ofis binasında toplantı salonları çay ocakları ve ofisler bulunmaktadır. 
Prefabrik Ofis binasının kurulumu toplamda 5 gün sürmüş, aynı şekilde boyasının yapılması ise 3 gün devam etmiştir.
BESA PRFABRİK A.Ş. nin hem teknik ekibi hem de montaj ve boya ekibinin üstün gayretleri neticesinde prefabrik ofis binamız müşterimize toplamda 15 gün gibi kısa bir sürede teslim edilmiştir.