Tek Katlı Prefabrik Evler

Prefabrik evler özellik olarak tek katlı prefabrik evler ya da çift katlı prefabrik evler olarak üretilebilirler. Tek katlı prefabrik evler istenilen büyüklüğe göre planlanabilir. Yapılacak yerin imar durumuna göre projelendirilecek prefabrik evin büyüklüğü ortaya çıkacaktır.

Prefabrik ev kullanıcıları, yaptıracakları planlar konusunda sözleşme imzalamadan önce bağlı bulundukları bölgenin mülki idaresine gidip oradan prefabrik evleri için gerekli bilgileri almak zorundadırlar. Arsalarına yapılacak prefabrik evin tek katlı prefabrik ev mi yoksa daha fazla katlı olacağına daha sonra karar vermelidirler.

Evinizi tek katlı prefabrik ev olarak düşünebilirsiniz ancak, prefabrik evin üzerine kurulacağı betonu istediğiniz yükseklikte atabilirsiniz. Hatta altını boş olarak yapıp, kiler depo kömürlük gibi birçok alanda değerlendirebilirsiniz. Böylece tek katlı prefabrik eviniz hem daha yüksek olmuş olur hem de alandan tasarruf etmiş olursunuz.

Prefabrik evler çoğunlukla 2 + 1 şeklinde iki oda bir salon wc-duş ve mutfak olarak planlanmaktadır. Hatta yazlık tarzında tasarlanmış tek katlı prefabrik evlerde mutfak açık mutfak olarak düşünülmektedir. Tabi ki kullanım ihtiyacına göre istenildiği taktirde 3 + 1 , 4 + 1 gibi çok odalı seçeneklerde her zaman mevcuttur.

Tek katlı prefabrik ev modellerine sayfamızdan ulaşabilir ve istediğiniz prefabrik ev planlarını hayata geçirebilirsiniz. İsterseniz de kendi tasarladığınız planı bize getirdiğinizde BESA PREFABRİK teknik ekibi istediğiniz planı prefabrik standartlarında oluşturarak hayallerinizi gerçeğe dönüştürmenizde sizlere yardımcı olacaktır.

Prefabrik evlerde kullanılan yapım tekniği itibarı ile özellikle tek katlı prefabrik evler depreme son derece dayanıklıdır. Birinci derece deprem bölgelerinde içiniz rahat olarak prefabrik evleri kullanabilirsiniz.

Prefabrik ev fiyatları konusunda da tüm müşterilerimize elimizden gelen tüm imkânı sağlamaya çalışıyoruz.

Prefabrik ev üretiminde kullanılan ürünler TSE belgeli ürünlerden birinci sınıf olarak seçilmektedir. Müşterilerimizin tüm hayatlarını geçireceği evleri tasarlarken, en optimum faydayı sağlamalarını ve uzun seneler sorunsuz olarak prefabrik evlerini kullanmalarını amaçlıyoruz.

Prefabrik üreticileri olarak başta BESA PREFABRİK yaptığımız işin ne denli önemli olduğunun bilincindeyiz. Tüm prefabrik üreticisi firmaları da bu konuda hassas olmaya davet ediyoruz.