DGS İnşaat Prefabrik Yemekhane

Projeleri Görüntüle

Denetimli Serbestlik Müdürlüğü Prefabrik Köyüİhalesi

Projemiz, İstanbul Denetimli Serbstlik Müdürlüğünün Kemerburgaz da hayata geçirdiği Rehabilitasyon Köyü projesi kapsamında ihalesini gerçekleştirdiği bir adet 250 m² Prefabrik Yönetim Merkezi ve 4 adet 40 m² ahşap bungalov atölyeden oluşmaktadır. Prefabrik Yönetim Merkezi içinde 4 adet derslik, Toplantı Salonu, Yönetim Ofisleri, bay, bayan ve engellei wc leri ile yemekhanesi bulunmaktadır. 4 adet inşaa edilen ahşap bungalovlar ise rehabilitasyon çalışmaları sırasında kullanılacak atölyelerden oluşmaktadır. Proje toplama 15.000 m² açık alan ve 520 m² kapalı alana sahiptir. Projeninm ihale süreci 2019 yılında başlamış olup, 2020 yılının mart ayında teslim edilmiş, tamamı BESA PREFABRİK iştiraki be öz sermayesi ile tamamlanmıştır.

Projeleri Görüntüle

Transof İnşaat Prefabrik Ofis

İnşaat sektörünün köklü kuruluşlarından TRANSOF İNŞAAT ın Konya da üstlendiği Hükümet Konağı inşaatında kullanılmak üzere hazırladığımı prefabrik ofis binası toplamda 146 m² dir. Birçok bağımsız bölümden oluşan prefabrik ofis binasında toplantı salonları çay ocakları ve ofisler bulunmaktadır. Prefabrik Ofis binasının kurulumu toplamda 5 gün sürmüş, aynı şekilde boyasının yapılması ise 3 gün devam etmiştir. BESA PRFABRİK A.Ş. nin hem teknik ekibi hem de montaj ve boya ekibinin üstün gayretleri neticesinde prefabrik ofis binamız müşterimize toplamda 15 gün gibi kısa bir sürede teslim edilmiştir.

Projeleri Görüntüle

250 m² Prefabrik Okul Kantini

Bahçeşehir Atatürk Anadolu Lisesi yerleşkesi içinde toplamda 250 m² alana sahip yapımız Okul Kantini olarak projelendirilmiştir. Prefabrik Okul Kantinin içinde mutfak, klier, yemek satış bölümü ve sosyal alan olmak üzere 3 farklı bölüm bulunmaktadır. Ayrıca veranda ile üzeri kapatılmış birde açık alan mevcuttur.

Projeleri Görüntüle

Samsun Kavak Ağırlık Denetleme İstasyonu

Projeleri Görüntüle

Hasan Akın Sivas

Projeleri Görüntüle

Çorum Showroom 80 M2 2+1

Projeleri Görüntüle

Çorum İl Özel İdaresi Kabin

Projeleri Görüntüle

55 M2 1+1 ÇORUM

Projeleri Görüntüle

123 M2 SUNGURLU DÖNDÜ HANM

Projeleri Görüntüle

68 M2 2+1 OBRUK BARAJ

Projeleri Görüntüle