Tüm dünyada ve Türkiye de inşaat sektörü hızla gelişmeye devam ediyor. Teknolojinin gelişmesi, inşaat sektöründe kullanılan araç gereçlerin yenilenmesi hem projelerin daha büyük çaplarda yapılmasını hem de daha hızlı bir şekilde yapılmasını beraberinde getirdi.

Bu büyüklük ve hız inşaat sektörüne hizmet eden diğer sektörlerinde gelişen teknolojiye ayak uydurmasını gerekli kıldı. İşte tam burada inşaat projelerinin mobilizasyonu kapsamında çalışanların şantiyede kullanacakları çalışma ve sosyal alanlarında hızlı, büyük ve düşük maliyetli olmaları aranır hale geldi.

BESA PREFABRİK A.Ş olarak tüm bu şantiye mobilizasyonlarında bir çözüm ortağı olarak prefabrik şantiyeleri geliştirdik. Prefabrik şantiye genel olarak inşaat sahasında kullanılan prefabrik ofis, prefabrik yatakhane, prefabrik yemekhane, prefabrik wc ve prefabrik duşlara verilen addır.

BESA PREABRİK A.Ş. tüm prefabrik şantiye binalarını baştan sona üretim kurabilecek teknik bilgi beceri ve alt yapıya sahiptir.

Projenin yeri ve büyüklüğüne bağlı olarak her projenin prefabrik şantiye ihtiyaçları farklılık gösterebilir. Prefabrik ofislerin kat sayısı oda sayısı, prefabrik yatakhane binalarının iş güvenlik standartlarına uygunluğu, prefabrik yemekhanelerin çalışan sayısı ile orantısı gibi teknik konular, projenin ihtiyaçları doğrultusunda incelenerek nihai sonuca ulaştırılır.            

Genel olarak inşaat firmalarının prefabrik yapılar üreten bir firmadan beklentileri kısaca, zamanında teslim, düşük maliyet, kaliteli ürün, çözüm odaklı planlama ve satış sonrası hizmet gibi konulardır. Bu kalemlerin tümünü bünyesinde barındıran BESA PREFABRİK A.Ş. müşterilerine prefabrik şantiye mobilizasyonu konusunda oldukça geniş bir yelpaze sunabilmektedir.

Tüm müşterilerimiz prefabrik şantiye planlarını teknik ekibimiz ile birlikte oluşturup hayata geçirebilirler, şantiye bitiminde binaların sökümü ve başka bir yere sevki konusunda yine bizden teknik destek alabilirler.