Artık herkesin prefabrik ofise ihtiyacı var. Gelişen ticaret ortamı ve yükselen inşaat sektörü istihdam hızında artışa sebep olurken bunun yanında da yeni çalışma alanlarına ihtiyacı da beraberinde getiriyor. Çalışma alanı ihtiyacı belirdiğinde de çözüm için en kolay ve maliyeti düşük çözüm hemen bir prefabrik yapı edinmek. Prefabrik Ofisler doğan bu ihtiyaca cevap veren en iyi yapılar.

Tüm firmaların ihtiyaçları doğrultusunda oluşturulmuş prefabrik ofis planları ile BESA PREFABRİK A.Ş. bu ihtiyaca cevap vermeye hazır. Deneyimli teknik kadrosu sayesinde müşterileri ile beraber ihtiyacı olan çalışma alanlarını birlikte tasarlayıp hayata geçiriyor.

İster tek katlı prefabrik ofis, ister iki katlı prefabrik ofis olsun her türlü prefabrik ofis çözümünde müşterilerimiz her zaman yanındayız.

İş kazalarının önüne geçmek ve daha sağlıklı bir çalışma ortamı yaratmak amacıyla, tüm prefabrik ofis planları iş güvenliği standartları göz önünde bulundurularak tasarlanmaktadır. Gelişen dünya denkleminde iş güvenliğinin ve insan sağlığının ne kadar önemli olduğunu biliyor ve çalışmalarımızı bu yönde ilerletiyoruz.

Prefabrik Ofislerin tercih edilmesinin nedenlerinden en başta geleni, hızlı ve kolay kurulum sağlanabilmesidir. Özellikler inşaat şantiyelerinin başlangıcında hızlı ve az maliyetle mobilize olabilmek çok önemlidir. İşte burada BESA PREFABRİK A.Ş. nin prefabrik ofis çözümleri devreye giriyor. Bu güne kadar birçok kurumsal marka ile yaptığımız çalışmamalarda bu standartları göz önünde bulundurarak müşterilerimize hızlı ve maliyetsiz çözümler sunuyoruz.

Aynı zamanda prefabrik ofisler şantiyelerin bitiminde o lokasyonda artık ihtiyaç kalmadığında kolayca sökülüp başka bir yere nakledilerek, mobilizasyon maliyetini en aza indirebiliyor. Bu aşamada söküm takım ve nakliye maliyetinden başka bir maliyeti bulunmuyor.

Prefabrik ofis yerine eskiden yapıldığı gibi betonarme şantiye yapıları yapılsaydı maliyetler oldukça yüksek olacaktı. Prefabrik ofis fiyatlarının hem maliyetleri düşük, hem de taşınabilmeleri sayesinde bu maliyetleri daha aşağıya çekme özelliklerini bünyesinde barındırıyor.