Besa Prefabrik A.Ş ürettiği prefabrik ev modelleri ile farklılaşmış, deneyimli prefabrik üreticisi firmalardandır. Prefabrik ev modellerinin yanı sıra prefabrik villa modellerinde de kullanıcı dostu olmuştur.

Tüm prefabrik modelleri yüksek kaliteli galvaniz sac ile kaynak kullanılmadan üretilmektedir. Yılın 12 atı dört mevsimi güvenle yaşanabilecek mekanlar tasarlanmaktadır.

Kalabalık şehir hayatından az da olsa uzaklaşmak adına metropol insanı artık daha müstakil, doğayla iç içe huzurlu yaşam alanları aramaya koyulmuştur. İşte bu noktada diledikleri prefabrik ev modelleriyle kendilerine aradıkları bu konforu elde ediyorlar. Şehir dışında edindikleri arsalara ister tek ister iki katlı prefabrik villa modellerinden birini seçerek inşa ettikleri prefabrik evlerinde şehrin gürültü ve kalabalığında uzakta bir yaşam kuruyorlar.

Prefabrik ev modellerinin en büyük avantajı da kullanıcıların kendi belirledikleri prefabrik ev planlarını hayat geçirebilmekte özgür olmaları. Yazlık tarzında yapılabilecek prefabrik evler, farklı çatı tasarımları, prefabrik evin önünde ki veranda alanları ve bahçe düzenlemeleriyle müşterilerin aradığı tüm özellikleri içinde barındırmaktadır.

Daha geniş ve gösterişli yapılar tercih eden kullanıcılar da prefabrik villa planlarını istedikleri gibi oluşturabilirler.

Prefabrik evler ve prefabrik villalar betonarme yapılara nazaran daha ucuz maliyetli ve zaman aralığı bakımından da yapım aşamaları daha kısa sürmektedir. Buda prefabrik yapıların daha fazla tercih edilmelerine sebep olmaktadır.

Besa prefabrik olarak prefabrik ev fiyatları ve prefabrik villa fiyatları konusunda müşterilerimize en uygun seçenekleri sunuyoruz.