Tüm iş yaşamının en büyük sorunlarından biri yemek yene ortamların sağlanabilmesidir. Özellikle inşaat şantiyeleri ve fabrikalarda tercih edilen yemekhane konteynerleri bu soruna kökten çözüm üretmektedir. Konteyner yemekhaneler kolay taşınabilmelerinin yanı sıra istenildiğinde büyütülüp küçültülebilen yapıları ile tercih sebebi olmaktadır.

BBESA PREFABRİK A.Ş yemekhane konteynerleri çok hızlı üretilebilme özelliğine sahiptir. İhtiyaç anında kısa sürede mobilize olarak bir konteyner yemekhaneyi sahada hazır hale getirebiliriz.

Bir işçi kampı göz önünde bulundurulur ise, bir çok kişinin aynı anda yemek yemesi, hijyen şartlarının yerine getirilebilmesi, iş güvenliği standartlarının korunması gibi unsurlar konteyner yemekhane üretiminde göz önünde bulundurulan detaylardır.

Konteyner yemekhaneler bu özellikleri ile bir işçi kampında en çok tercih edilen konteyner modelleridir.

Konteyner fiyatları baz alındığında ise personel yemekhanesi olarak kullanılan yemekhane konteyneri bir işçi kampındaki en düşük maliyetli konteyner yapılardır.

BESA PREFABRİK A.Ş. ürün gamında bulunan sandviç panel konteynerler ve diğer konteyner modelleri ile önde gelen konteyner üreticisi firmalar arasında kendine yer bulmuştur. Birçok konteyner üreticisinde bulunmayan ürünleri müşterilerine sunarak, ürün çeşitliliği ile çözüm ortaklıklarını bir kademe daha ileri götürebilmektedir.