Kabinler çok amaçlı olarak kullanılabilen basit konteyner benzeri yapılardır. Güvenlik kabini, bekçi kulübesi, büfe kabini gibi amaçlarla kullanılabilirler.

Güvenlik kabinleri amaçlarına uygun şekilde güvenlik görevlilerinin her cepheyi rahatlıkla görebilmeleri amacı ile özel camlarla donatılır, evrak alışverişi sırasında hem kolaylığı sağlamak hem de ısı kaybını önlemek için giyotin camlı modelleri mevcuttur.

Bekçi kulübeleri de güvenlik kabinleri ile aynı özellikleri taşımaktadır.

İster güvenlik kabini ister bekçi kulübesi, isterse büfe kabini olsun tüm ürünlerdeki kabin fiyatları oldukça uygundur. Basit ihtiyaçları hızlı çözüme kavuşturmak amacı ile güvenlik kabini fiyatları bekçi kulübesi fiyatları ve büfe kabini fiyatları her bütçeye uygundur.

Bunların dışında metropol kabin diye adlandırılan modern görüntüsü bulunan kabinler, daha prestijli konumlarda yine güvenlik kabini yada büfe kabini olarak kullanılabilir.

Ayrıca bu ürünlerin tamamı yine taksi durağı ve otobüs durağı olarak ta tercih edilmektedir.

Metropol Kabinler tamamı el işçiliği ile yapılmakta, iç ve dış duvarları çimentolu yapı levhaları ile kaplanmaktadır. BESA PREFABRİK A.Ş nin ürettiği metropol kabinler oldukça talep görmektedir.

Standart Kabin modelleri ve metropol kabin modellerinin tamamı müşteri ihtiyaçları doğrultusunda oluşturulmuştur. Gerek camları gerekse giriş çıkış konumlarının hepsi müşterilerin isteğine göre planlanabilmektedir.

Kabinler sadece güvenli kabini olarak kalmayıp, tamamı wc kabini, ya da duş kabini olarak tasarlanabilmektedir. Tekli ikili üçlü ya da dörtlü olarak kullanıma hazırdır.

Halk arasında kabinlere mobo kabin yada panel kabin olarak da isim verilebilmektedir. Bu kullanımların hepsi aslında aynı ürünü nitelemektedir.