İki katlı prefabrik ev sahibi iseniz geniş kullanışlı bir yaşam alanına sahipsiniz demektir. Kalabalık aileler için en uygun barınma alanları yaratan çift katlı prefabrik evler yapım aşamalarının kolaylığı sayesinde de birçok avantajı bünyesinde barındırıyor.

Kurulacağı bölgenin iklim koşullarını uygun inşa edilen dublex prefabrik evler betonarme binalar göre hem daha dayanıklı hem de daha yalıtımlı olmalarından dolayı hemen göze çarpıyorlar.

İki katlı prefabrik evlerinize küçük dokunuşlar ile prefabrik villaya dönüştürebilirsiniz. İsterseniz ahşap desenli, isterseniz taş ve tuğla desenli kaplamalar ile çift katlı prefabrik evler, prefabrik villa görünümü kazanıyor.

Fabrika ortamında üretiminin büyük bölümü tamamlanan çift katlı prefabrik evler, hem inşaat maliyetlerinden tasarruf edilmesini hem de inşaat süresinin kısalmasını sağlamaktadır.

Prefabrik ev fiyatları bakımından tek katlı prefabrikler ile dublex prefabrik arasında belli farklar olmakla birlikte bu farklar çok yüksek boyutlara çıkmamaktadır.

Çift katlı prefabriklerde diğerlerinden farklı olarak ahşap kaplamalı merdivenler ve galvaniz saçtan yüksek mukavemetli ara kat şaseleri kullanılmaktadır. İki katlı prefabrik evlerin ikinci kat zemininde ise 16 mm kalınlığında çimentolu yapı levhası şap görevi görmektedir.

Tüm iki katlı prefabrik ev modellerine internet sitemizden ulaşabilirsiniz. Bunun yanında beğendiğiniz bir dublex prefabrik evin planını bize getirdiğinizde sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda size en uygun planı birlikte de hazırlayabiliriz.

Çift katlı prefabrik evlerin ortalama alt ve üst kat olarak toplamda 80 m² büyüklükten başlayarak istediğiniz ve ihtiyaçlarınıza göre sınırsız bir şekilde büyüyebilmektedir.

Prefabrik üreticisi firmalardan biri olan BESA PREFABRİK A.Ş. iki katlı prefabrik evlerin sağlamlığı konusunda son derece güvenilir bir firmadır. Değerli müşterilerimiz prefabrik üreticilerini iyi analiz ederek doğru karar vermelidirler.