Denetimli Serbestlik Müdürlüğü Prefabrik Köyüİhalesi

  • Ölçüler:
  • Teknik Açıklma: Projemiz, İstanbul Denetimli Serbstlik Müdürlüğünün Kemerburgaz da hayata geçirdiği Rehabilitasyon Köyü projesi kapsamında ihalesini gerçekleştirdiği bir adet 250 m² Prefabrik Yönetim Merkezi ve 4 adet 40 m² ahşap bungalov atölyeden oluşmaktadır. Prefabrik Yönetim Merkezi içinde 4 adet derslik, Toplantı Salonu, Yönetim Ofisleri, bay, bayan ve engellei wc leri ile yemekhanesi bulunmaktadır. 4 adet inşaa edilen ahşap bungalovlar ise rehabilitasyon çalışmaları sırasında kullanılacak atölyelerden oluşmaktadır. Proje toplama 15.000 m² açık alan ve 520 m² kapalı alana sahiptir. Projeninm ihale süreci 2019 yılında başlamış olup, 2020 yılının mart ayında teslim edilmiş, tamamı BESA PREFABRİK iştiraki be öz sermayesi ile tamamlanmıştır.

Projemiz, İstanbul Denetimli Serbstlik Müdürlüğünün Kemerburgaz da hayata geçirdiği Rehabilitasyon Köyü projesi kapsamında ihalesini gerçekleştirdiği bir adet 250 m² Prefabrik Yönetim Merkezi ve 4 adet 40 m² ahşap bungalov atölyeden oluşmaktadır.

Devlet ihalesi olması hasebiyle tamamı anahtar teslim şeklinde inşaa edilmiştir.

Prefabrik Yönetim Merkezi içinde 4 adet derslik, Toplantı Salonu, Yönetim Ofisleri, bay, bayan ve engellei wc leri ile yemekhanesi bulunmaktadır.

4 adet inşaa edilen ahşap bungalovlar ise rehabilitasyon çalışmaları sırasında kullanılacak atölyelerden oluşmaktadır.

Proje toplama 15.000 m² açık alan ve 520 m² kapalı alana sahiptir.

Projeninm ihale süreci 2019 yılında başlamış olup, 2020 yılının mart ayında teslim edilmiş, tamamı BESA PREFABRİK iştiraki be öz sermayesi ile tamamlanmıştır.