ÇELİK KONSTRÜKSİYON EVLER

Galvanizli olarak üretilen ve soğuk şekillendirilen çelik konstrüksiyon evler inşaat süresini çok kısaltırken hem değişken bir uygulama imkânı sunar hem de çok çeşitli uygulamalara imkan tanır. Çelik evlerde kullanılan teknik tüm inşaat maliyetlerini düşürür, aynı zamanda çevrecidir. Tüm bunların sonucunda çelik ev fiyatları diğer yapılara oranla daha düşük ve inşaat için geçen zamanda daha kısadır.

Özellikle iki katlı çelik evlerde yapı itibarı ile deprem güvenliği de ön plandadır. Bu da tüm çelik yapıların en güvenilir yapılar arasında ilk sırada olmasını sağlar. 

Besa Çelik Villalar konusunda alanında oldukça uzman kadro ile inşa ettiği tüm çelik konstrüksiyon evlerde müşterilerinin tarzlarına ve beğenilerine göre projer oluiturmaktadır.

BESA PREFABRİK A.Ş. olarak tüm çelik ev modellerimizde anahtar teslim uygulamalarımız ile öne çıkıyoruz. Sizi bir yuva sahibi yaparken hiç ilginiz olmayan inşaat kalemleri ile boğmuyor, hiçbir firmanın yapmadığı müşterinin üzerine yıkılan inşaat kalemlerini sizin adınıza biz üstleniyoruz.

İstediğiniz çelik ev planlarını hayata geçirmekte uzman kadromuz ile, BESA PREFABRİK Sultanbeyli Showroom adresinde siz değerli müşterilerimizi misafir etmekten memnuniyet duyarız.

Ayrıca tüm çelik ev modelleri ve çelik villa modelleri ile diğer hafif çelik yapılar hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için Besa Çelik Evlerin diğer web sayfası olan www.besacelikev.com adresini ziyaret edebilirsiniz.